O nas
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów w zakresie świadczenia profesjonalnych usług w zakresie  zarządzania i administrowania nieruchomościami mieszkalnymi z terenu Garwolina i okolic w 2008 roku powstała nasza firma.

W swojej działalności od początku kładziemy nacisk na kompleksowść naszej oferty oraz satysfakcję i zadowolenie z obsługi naszych klientów.

Oprócz własnego doświadczonego i kompetentnego zespołu pracowników współpracujemy także ze sprawdzonymi konserwatorami instalacji elektrycznej, „złotymi rączkami”, konserwatorami instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnej, a także z osobami i firmami zajmującymi się utrzymaniem czystości i porządku na terenie budynku lub w jego otoczeniu.

Naszym atutem jest także lokalizacja biura w ścisłym centrum Garwolina, dzięki czemu nasi klienci mogą w szybki i wygodny sposób załatwić wszelkie sprawy dotyczące ich budynku. W naszej siedzibie posiadamy wyodrębnione pomieszczenie, gdzie można w komfortowych i przyjemnych warunkach porozmawiać na tematy dotyczące obsługiwanego przez nas obiektu lub odbyć zebranie Zarządu Wspólnoty, mając pod ręką dostęp do wszystkich informacji.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom, którzy dotychczas nam zaufali.

Miło jest nam się pochwalić, iż od początku naszej działalności zyskaliśmy zaufanie kilkunastu wspólnot mieszkaniowych z terenu Garwolina i okolic.

Obecnie obsługujemy około 35.000 m2 budynków mieszkalnych, co oznacza, iż wśród naszych klientów jest ponad tysiąc mieszkańców budynków wielorodzinnych.

Realizując naszą misję zgodnie z którą staramy się aby nasza oferta była kompleksowa w zakresie nieruchomości, w 2014 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Liczymy na to, że dzięku rozwojowi tej działalności zyskamy kolejne rzesze zadowolnych klientów.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy!!!